slide_3

Facebook

social_fb

Twitter

social_tw

Masz Pytania ?
Napisz lub zadzwoń !

M: 606 544 866

 

 

info@atsea-yachts.pl

 

 Salon Sprzedaży 
MARINA GDYNIA
al. Jana Pawła II  9
81-345 Gdynia

 

YACHT INVESTMENT

JAK SPEŁNIĆ MARZENIE O POSIADANIU WŁASNEGO JACHTU?

 

Wejście w status posiadacza jachtu i szybki zwrot tego typu inwestycji jeszcze nigdy nie były tak łatwe jak obecnie — w momencie określanym przez specjalistów w branży jako czas, w którym żeglarstwo staje się najdynamiczniejszą formą wypoczynku i jednocześnie jedną z najsolidniejszych gałęzi branży turystycznej.

Program przygotowany przez specjalistów YACHT INVESTMENT w ATSEA YACHTS Sp. z o.o. umożliwia bezpieczną inwestycję w branżę jachtingu i związany z nią rynek usług turystycznych, a polega na zakupie jachtu i przekazaniu go do obrotu komercyjnego firmie czarterowej, umożliwiającego czerpanie zysku z jego wynajmu.

Program pomaga armatorom jachtów żaglowych i motorowych w realizacji założonych celów — marzenia stają się faktem!

Program ATSEA YACHTS & CHARTER wyróżnia wśród innych ofert zawsze dostosowana do pragnień i potrzeb klienta elastyczność w sposobie zarządzania zakupioną jednostką.

 
DLACZEGO TO SIĘ OPŁACA?

 

Oto co gwarantuje zyskowność osobom zdecydowanym na zakup i czarterowanie jachtu w programie YACHT INVESTMENT:

 

    – dynamicznie rozwijająca się infrastruktura marin w basenie Adriatyku (rosnąca liczba turystów eksplorujących wybrzeże Chorwacji) i Morza Śródziemnego (rzesza osób chcących zamienić odpoczynek stacjonarny na swobodniejszy i bardziej malowniczy, od strony morza)

 

    – przewidywalna w skali roku stopa zwrotu inwestycji (rynek jest stabilny dzięki ustawowej konieczności dokonywania płatności z góry, co pozwala w zaplanowany sposób gromadzić środki na pokrycie na przykład rat leasingowych)

 

    – czynniki, które do minimum niwelują ryzyko zmiany decyzji lub rezygnacji klientów w tak zwanej „ostatniej chwili”: mobilność jednostki pozwalająca na swobodną zmianę portu, akwenu i każdorazowe dostosowanie miejsca pobytu do warunków cenowych, pogodowych lub turystycznych. Usługa jest ponadto opłacona w całości i z dużym wyprzedzeniem.

 

Bezpieczna, przyjemna i dochodowa inwestycja

  • Ty jesteś właścicielem jachtu, nie martwisz się o czartery i serwis.
  • Chorwacja jest jednym z najlepszych miejsc do czarteru jachtu na świecie.
  • Jachty pływają od 18–26 tygodni (kwiecień–listopad).
  • Profesjonalny serwis opiekuje się jachtem 365 dni w roku.
  • Nasi partnerzy mają 2000 agentów na całym świecie i ponad 4000 klientów rocznie.
  • Jacht jest objęty pełną gwarancją.

JAKIE DODATKOWE KORZYŚCI DAJE OBSŁUGA TWOJEGO JACHTU PRZEZ PROGRAM YACHT INVESTMENT?

 

Inwestują Państwo z firmą polecaną jako najsolidniejsza na rynku, której domeną jest jakość, a nie ilość.

Nasza flota składa się z jednostek, które są komercyjnie wyposażone i przygotowane do rejsów czarterowych.

 

Profesjonalne podejście wykwalifikowanej kadry pracowników do obsługi gwarantuje utrzymanie wartości jednostek przez lata ich użytkowania, a solidni partnerzy — jej odpowiednie ubezpieczenie na przykład na wypadek sytuacji, w której jacht ulega awarii/wypadkowi i nie ma możliwości kontynuować zakontraktowanych rejsów/czarterów. W zakresie YACHT INVESTMENT przygotujemy jacht do żeglugi pod kątem wymogów prawnych i praktycznych.

 

Służymy pomocą w zakresie roszczeń gwarancyjnych oraz we wszelkich innych indywidualnych sprawach związanych z eksploatacją jachtu, jego zimowaniem, a także specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia zwiększenie zysków dzięki ofercie poszerzonej na przykład o nurkowanie lub kitesurfing.

 

Nasz marketing jest prężny — dzięki temu stale pozyskujemy najbardziej profesjonalnych partnerów obsługujących procedurę eksploatacji jachtu — od rezerwacji, wyboru miejsca, wydania/przyjęcia jachtu, podpisania umowy, realizacji płatności — po spełnianie wszelkich możliwych indywidualnych życzeń naszych klientów.

 

Szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie, zapraszając do kontaktu i rozmów. Właściciel jachtu ma prawo do zniżek na rezerwację własnego jachtu lub innego w naszej flocie i  prowizji od sprzedaży każdego innego jachtu z floty ATSEA YACHTS.

Po więcej  informacji oraz szczegółowe dane finansowe, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.