Facebook

social_fb

Twitter

social_tw

Masz Pytania ?
Napisz lub zadzwoń !

M: 606 544 866

 

 

info@atsea-yachts.pl

 

 Salon Sprzedaży 
MARINA GDYNIA
al. Jana Pawła II  9
81-345 Gdynia

 

Impression

Stocznia Impression Yachts, aby spełnić oczekiwania współczesnych żeglarzy jachtowych, zaprojektowała całą serią nowych jachtów z salonem na pokładzie (DECK SALON. Jachty skonstruowano w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas rejsu. Systemy pokładowe pozwalają na łatwe żeglowanie, szczególnie z nieliczną załogą, zapewniając, zarówno na pokładzie, jak i pod nim, jednocześnie przestrzeń i wygodę, których można było do tej pory oczekiwać jedynie od wiele większych jednostek.

 

Witaj w świecie Impression Yachts. Przekonaj się, jakie zrobią na Tobie wrażenie…

 

Salon na pokładzie

 

Jacht z salonem na pokładzie oferuje o wiele jaśniejsze i bardziej przestronne wnętrze niż zwykła jednostka, zapewniając tym samym atmosferę prawdziwego domu. Ta nowa seria jachtów została zaprojektowana z wykorzystaniem sprawdzonych technik i z zachowaniem doskonałego kunsztu Humphreys Yacht Design. Seria obejmuje modele o długości od 35 do 50 stóp, z wieloma konfiguracjami kabin. Dzięki temu Impression Yachts oferuje jachty dostosowane do indywidualnych potrzeb — twoich, twojej rodziny i przyjaciół. Impression Yachts może z dumą potwierdzić, że największe firmy czarterowe świata polecają ich łodzie swoim klientom.

 

Doskonałe wzornictwo

 

Seria Impression ucieleśnia prawdziwą pasję żeglarstwa, technologiczne innowacje i wyróżniające wzornictwo. Rob Humphreys z Humphreys Design Studio współpracuje z Impression Yachts od ponad dziesięciu lat, projektując tę niepowtarzalną serię jachtów z salonem na pokładzie. Każdy jacht wyprodukowany w stoczni Elan mającej 16 000 m2 powierzchni i położonej w Słowenii, to wynik 65-letniej pasji budowania wysokiej jakości jednostek pływających.

 

Komfort i bezpieczeństwo

 

Impression Yachts wyznacza nowy standard jakości, komfortu i bezpieczeństwa na pokładzie. Wyposażone w salon jachty Impression oferują największą przestrzeń w swojej klasie, a każdy model jest dostępny w różnych opcjach układu wnętrza, które zadowolą nawet najbardziej wymagających żeglarzy jachtowych. Impression Yachts słucha swoich klientów i spełnia ich życzenia, projektując i budując najbardziej wszechstronne, najlepszej jakości na rynku, rekreacyjne jachty z salonami na pokładzie.

 

40

45

50