slide_3

Facebook

social_fb

Twitter

social_tw

Masz Pytania ?
Napisz lub zadzwoń !

M: 606 544 866

 

 

info@atsea-yachts.pl

 

 Salon Sprzedaży 
MARINA GDYNIA
al. Jana Pawła II  9
81-345 Gdynia

 

GT 5

 

 

                             Długość całkowita 13,20 m   Zbiornik wody 250 l  
      Długość kadłuba 12,41 m   Zbiornik paliwa (diesel) 170 l
  Długość linii wodnej (KLW)
11,58 m   Moc silnika
40 HP
  Szerokość 3,91 m   Powierzchnia żagla – GROT 46,20 m2
  Zanurzenie 2,45
               Powierzchnia żagla – GENUA 38,10 m2
  Wysokość masztu 18,39 m   Powierzchnia żagla – GENNAKER 130,00 m²
  Wyporność 8100 kg   Kategoria CE A
     Masa balastu 2700 kg   Ilość koi max. 6+2

 

 

NA ZEWNĄTRZ

 

Podobnie jak większość dużych jachtów, ten model także będzie wyposażony w platformę kąpielową, kuchenkę  z lodówką, grill oraz wiele innych udogodnień.

 

Kokpit GT5 została zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić miłe spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi – znajdą się w nich komfortowe miejsca do siedzenia oraz wielofunkcyjny, innowacyjny stół, zmieniający się w razie potrzeby w wygodne miejsca do opalania lub spania.

 

Przejrzysta konstrukcja pokładu zapewnia szybkie i bezpieczne przemieszczanie się i udostępnia wiele miejsca do opalania na specjalnych materacach, znajdujących się na dziobie jachtu.

 

 

WNĘTRZE

 

Przestrzeń znajdująca się pod pokładem jest wyjątkowa w swojej klasie. Zespół projektowy Elan zaproponował odwrócony układ salonu, w którym kuchnia znajduje się z przodu jachtu, co umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni jachtu, a dzięki temu – stworzenie najwygodniejszego i najbardziej innowacyjnego salonu w tej klasie rozmiarowej.

 

Messa umieszczona w dziobowej części jachtu,  zapewnia  wiele miejsca na przechowywanie, a jej wyposażenie jest ustalane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

 

Ponadto, model GT5 to jedyny jacht w tej klasie rozmiarowej, posiadający oddzielny przedział prysznicowy dla trzech kabin oraz dwie toalety.

 

 

 

 

 

 

 

                                        

 

PLANY ŁODZI

 

Nowy model GT5 jest dostępny w układzie dwu- lub trzykabinowym, z salonem na  śródokręciu, zaprojektowanym na nowatorskim, odwróconym planie, z kuchnią na dziobie, co zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Obie wersje są dostępne z jedną lub dwoma toaletami. Oddzielne prysznice to standard dla wersji dwukabinowej oraz opcja dla wersji trzykabinowej. Zastosowanie drugiej toalety na przodzie jest możliwe w obu wersjach, dzięki czemu właściciel przedniej kabiny może otrzymać pomieszczenie klasy en-suite.