slide_3

Facebook

social_fb

Twitter

social_tw

Masz Pytania ?
Napisz lub zadzwoń !

M: 606 544 866

 

 

info@atsea-yachts.pl

 

 Salon Sprzedaży 
MARINA GDYNIA
al. Jana Pawła II  9
81-345 Gdynia

 

O NAS

ATSEA YACHTS Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z szerokiej gamy usług powiązanych z branżą żeglarską. Oferujemy kompleksową obsługę w szeroko rozumianej branży jachtowej. W naszej ofercie znajdą Państwo nowe oraz używane jachty żaglowe, motorowe, katamarany… .

 

Nasza zgrana załoga potrafi połączyć pasję z pracą. W realizacji Państwa marzeń o posiadaniu własnego jachtu pomaga nam zdobyte w branży doświadczenie. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych klientów była jak najbardziej kompleksowa, dlatego zajmujemy się pełną opieką posprzedażową – pomagamy w znalezieniu odpowiedniego finansowania, ubezpieczenia i doposażenia łodzi. Jacht dostarczymy do wybranego portu, zapewniamy całoroczny serwis w porcie macierzystym oraz podczas żeglugi w dowolnym miejscu na świecie. Nasz profesjonalny, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obejmuje również pełen zakres prac szkutniczych oraz napraw i konserwacji silników i osprzętu.

 

Posiadamy własną flotę jachtów czarterowych, jacht zakupiony u nas może na siebie zarobić (program YACHT INVESTMENT).

 

Poza sprzedażą jachtów oferujemy szeroką gamę usług:

 

- profesjonalne przygotowanie łodzi do zimowania oraz do sezonu letniego
- pomoc w znalezieniu transportu i usług dźwigowych
- kompleksowe wyposażanie jednostki w sprzęt dodatkowy i akcesoria
- pomoc przy rejestracji oraz przy przeglądach okresowych
- pomoc przy procedurze uzyskania niezbędnych zezwoleń i certyfikatów: VHF, Call sign, MMSI
- mycie, czyszczenie, polerowanie- dostawa jachtu na wybrany przez armatora akwen
- usługi skipperskie
i wiele innych….

 

Kompleksowe podejście do zagadnienia związanego z  wyposażeniem jachtu sprawia, że poprzez zamówienie u nas jednostki zdejmujemy z armatora ciężar załatwiania jakichkolwiek formalności (wizyty w wielu firmach i urzędach), tracenia czasu na organizację dostaw i usług czy poszukiwanie sprzętu na rynku itp. 

 

Współpracujemy z najlepszymi  specjalistami na rynku, możemy podjąć się praktycznie każdej instalacji na jachcie (po wcześniejszej konsultacji z klientem, doradzając najkorzystniejsze i najrozsądniejsze rozwiązania). Mamy wiedzę i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w tej branży. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

 

Zamiłowanie do jachtów i żeglarstwa oraz przyjemność z dzielenia się naszą pasją sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.