slide_3

Facebook

social_fb

Twitter

social_tw

Masz Pytania ?
Napisz lub zadzwoń !

M: 606 544 866

 

 

info@atsea-yachts.pl

 

 Salon Sprzedaży 
MARINA GDYNIA
al. Jana Pawła II  9
81-345 Gdynia

 

elan E5

 

 

                        Długość całkowita 11,96 m                        Zbiornik wody 277 l  
  Długość kadłuba 11,96 m   Zbiornik paliwa (diesel) 160 l
  Długość linii wodnej (KLW)
11,26 m   Moc silnika
38 HP
  Szerokość 3,87 m   Powierzchnia żagla – GROT   51,56 m2 
  Zanurzenie 2,40/2,20 m   Powierzchnia żagla – GENUA 37,60 m2
  Wysokość masztu 19,75 m   Powierzchnia żagla – GENNAKER 135,00 m²
  Wyporność 7300 kg   Kategoria CE A
  Masa balastu 2700 kg   Ilość koi max. 6+2

 

 

 

Ci, którzy podziwiają eleganckie i jednocześnie dynamiczne kształty, wymagający właściciele, którzy poszukują doskonałej równowagi między wygodą a osiągami, rywale szukający prędkości i bezpieczeństwa, puryści przykładający wagę do szczegółów i inteligentnych rozwiązań w końcu znaleźli to, czego szukali: nowy Elan E5. Razem z zespołem projektantów Elan, zaprojektowaliśmy nowy jacht rekreacyjno-regatowy, którego podwójny ster, złamane burty i niezrównane poszycie Elan VAIL (Vacuum Assisted Infusion Lamination) to duży krok w kierunku czystej i wyrazistej formy zewnętrznej. Do tego dokładnie dopasowane żagle, kokpit dostosowany do potrzeb nielicznej załogi oraz wnętrze, które spełnia najwyższe wymagania w zakresie komfortu i luksusu.

 

Nowy Elan E5 reprezentuje nowy kierunek dla jachtów Elan – zapierające dech w piersiach kształty i wyposażenie takie jak załamane burty, podwójne płatwy sterowe i podwójne koła sterowe z systemem sterowania Jeffa, najnowsze wyposażenie pokładu, ułożone tak, aby ułatwić obsługę nielicznej załodze, zintegrowany reling, płaskie luki dachowe i opcjonalna platforma kąpielowa, podnoszony stół w kokpicie i trap. 

 

Pod pokładem nowego Elan E5 znajdują się trzy kabiny z jedną lub dwiema toaletami (opcja). Salon został zaprojektowany tak, aby był obszerny i nowoczesny, z innowacyjnym składanym stołem nawigacyjnym, który można przekształcić w kanapę lub koję. Kabiny są dobrze oświetlone i przestronne z trzema bulajami w kabinach rufowych. Elan E5 oferuje przemyślanie zaprojektowane wnętrze z dużą ilością naturalnego światła oraz opcjonalnym oświetleniem taśmami LED. Meble z kilku gatunków drewna do wyboru, w tym z nowego orzecha.