Facebook

social_fb

Twitter

social_tw

Masz Pytania ?
Napisz lub zadzwoń !

M: 606 544 866

 

 

info@atsea-yachts.pl

 

 Salon Sprzedaży 
MARINA GDYNIA
al. Jana Pawła II  9
81-345 Gdynia

 

SERIA E

Nowa generacja jachtów doskonale równoważy osiągi, komfort, łatwość obsługi i bezpieczeństwo.

 

Modele Elan to jedne z najbardziej konkurencyjnych dostępnych obecnie jachtów żaglowych. Wykorzystują one projekty Volvo Ocean Race 70 z “Humphreys Yacht Design”. Elan dziedziczy wiele cech tych wspaniałych wyścigowych maszyn, w tym podwójne płetwy sterowe, stępkę w kształcie T, załamane burty minimalizujące opór i najnowszą technologię wtryskiwania 3D VAIL. Z najnowocześniejszym wyposażeniem pokładu, zapewniającym optymalne osiągi i doskonałym układem żagli, każdy jacht Elan zapewnia żeglugę pełną niespotykanych wrażeń.

 

Elan to międzynarodowy producent i dostawca sprzętu sportowego i rekreacyjnego, wywodzący się ze Słowenii. Spółka została założona w 1945 roku i cieszy się długą historią sukcesów. Wszystkie przedsiębiorstwa należące do Elan stawiają na rozwój technologiczny produktów i progresywne wzornictwo, któremu towarzyszy innowacyjne podejście i zaawansowana technologia. Połączenie tych elementów zapewnia naszym klientom najwyższą sportową przyjemność. 

 

Zimowy oddział Elan produkuje narty i deski snowboardowe, oddział morski wytwarza jachty żaglowe, a Elan Inventa to czołowa marka w Europie Centralnej i na Bałkanach, dostarczająca sprzęt dla różnych obiektów sportowych. W 2010 roku Elan rozpoczął współpracę z jednym z największych wytwórców energii elektrycznej z energii wiatru; program ten stanowi część działań naszego oddziału alternatywnych źródeł energii. Wszystkie obiekty produkcyjne Elan znajdują się w Europie Centralnej, między Włochami, Austrią, Węgrami i Chorwacją na wybrzeżu Adriatyku. Elan jest właścicielem pięciu spółek, w Kanadzie, Niemczech i Austrii, Szwajcarii i Japonii. Stale rozwija produkty niezrównanej jakości i markę Elan z siedziby w Begunje na Gorenjskem, w sercu północnej Słowenii. Spółka jest najmocniejszą słoweńską spółką o największym globalnym zasięgu, dumą narodu słoweńskiego i jej pracowników. 

 

Elan nie tylko leży w sercu Słowenii, lecz także w sercach wielu ludzi, którzy korzystają z jej produktów na całym świecie w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. 

E3

E4

E5